BEFARE 1 s. r. o.

 

Milí zákazníci,

aktualizovaná verzia aplikácie moja kasa je na svete! Aby sme ju pre vás ešte vylepšili, doplnili sme nové funkcie. Tie vám môžu pomôcť ešte viac sprehľadniť predaje a efektívnejšie plánovať biznis. Okrem toho si po novom môžete v nastaveniach účtu zvoliť aj servisnú organizáciu, ktorá sa stará o Vaše eKasy. Vďaka tomu kroku sa môže urýchliť aj samotný servis vašich zariadení. V aplikácii zároveň nájdete všetky doklady, ktoré boli predtým skryté, ale napriek tomu sa bezpečne odosielali na server Finančnej správy.

Čo nám pribudlo?

Viete kedy a v akom čase vás zákazníci navštevujú najčastejšie? A čo nakupujú zo všetkého najviac? Spoznajte bližšie trendy vašich predajov v prehľadných grafoch.

V nastaveniach účtu si po novom môžete zvoliť aj servisnú organizáciu, ktorá sa stará o vaše predaje. Zo zoznamu firiem si môžete vybrať vášmu srdcu/ prevádzke najbližšiu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás na telefónnom čísle obchodného oddelenia +421 51 74 64 121 alebo nám môžete napísať na adresu obchod@elcom.eu

Ďakujeme, že ste s nami.

S pozdravom,

váš ELCOM tím
Tel. +421 51 74 64 121
E-mail: obchod@elcom.eu

 

Fotogaléria